Plastové okná a dvere


Vsaďte na kvalitu. Ponúkame všetky riešenia pre vaše plány, či už rekonštruujete, alebo staviate. Široká paleta profilov a farieb, konštrukčných riešení určite uspokojí nároky i tých najnáročnejších zákazníkov.

Vybrať si môžete z profilov ALUPLAST alebo REHAU.

Aluplast IDEAL 4000 Roundline


» 6 komorový profil
» stavebná hĺbka 70 mm
» dvojité dorazové vymeniteľné tesnenie
» kovanie WinkHaus
» oceľová pozinkovaná výstuha
» izolačné dvojsklo plnené argónom
» koeficient Uw 1,2 W/m2K

Okno GLOBAL - Silver


» 1. PROFIL «
Nemecký systém značky Rehau, 5-komorový so šírkou 70 mm – s predurčením do klasických a moderných stavieb pre zákazníkov, ktorí ocenia úsporu energie spojenú s komfortom a spokojnosťou na dlhé roky.
» 2. KOVANIE «
Nemecké kovanie Roto NT s funkčným štandardom vybavenia:
     - mikroventilácia alebo stupňované vyklápanie – zaručujúce slobodu vetrania;
     - blokáda kľučky – zaručujúca bezpečnosť používania ako ochrana pred chybnou zmenou položenia kľučky;
     - poistky proti vypáčeniu – chránia neuralgické miesta okna pred vlámaním.
» 3. KĽUČKA «
Kľučka s funkciou Secustik – dodatočná ochrana pred vypáčením.
» 4. TESNENIE «
Vyhotovené na dlhé roky z trvácnej silikónovo-kaučukovej hmoty s vysokou odolnosťou na slnečné UV žiarenie, v čiernej farbe.
» 5. RÁMIK «
Patentovaný rámik " Super Spacer " zo špeciálnej polymérovej hmoty – garantujúci o 15% viac tepla, do 2dB redukujúci dodatočne hluk, do 70% znižujúci kondenzáciu vlhkosti, do 20 rokov zvyšujúci životnosť skla.

» 6. SKLO «
Dvojsklo alebo trojsklo s rámikom " Super Spacer " vyhotovený v najnovšej technológii zoskupenia (bez prirezávania rámika v rohoch skla, ktoré môže spôsobiť netesnosť) s použitím materiálu " Hot-Melt " - zaručujúceho vysokú tesnosť vložky a udržanie vlastností skla na dlhé roky
» 7. FAREBNÉ PREVEDENIE «
Štandard: biely. Niekoľko farebných verzií fóliovaných jednostranne a obojstranne podľa palety farieb EUROCOLOR.
» 8. PARAMETRE «
Vynikajúci koeficient Uw = 1,2 W/m2K pri dvojskle Ug = 1,0 W/m2K.
Jedinečný koeficient Uw = 0,94 W/m2K pri trojskle Ug = 0,6 W/m2K.
» 9. ZÁRUKA «
Biele okná: 10 rokov, farebné okná: 5 rokov. Trojsklo ENERGO so " Super Spacer ": do 10 rokov! Podmienky v súlade so záručným listom EUROCOLOR.
» 10. UNIKÁTNE VLASTNOSTI «
     - celá plocha rámu nachýlená pod uhlom – napomáhajúca prirodzený odtok vody;
     - rám s výškou 68 mm a krídlo 60 mm ako aj vystuženie uzavreté v ráme zaručujúce vynikajúcu tuhosť a stabilitu celého okna;
     - 2 verzie tvaru krídel:
           · Sx: klasický rovný tvar;
           · Rx: originálny oblý tvar.

Vchodové dvere


» 1. PROFIL «
Nemecký systém značky Rehau alebo Schüco, bohatý výber 5 a 6-komorových systémov so zväčšenou šírkou – zaručujúci zvýšenú energoúsporu a tuhosť konštrukcie ako aj možnosť použitia špeciálneho štandardu kovania, ideálneho pre klasické, ako aj energoúsporné jedno a viacrodinné stavebníctvo.
» 2. ZÁMOK «
Nemecké kovanie G-U alebo Roto s funkčným štandardom vybavenia:
     - hlavný zámok v utesnenej uzamykacej skrinke – zabraňujúci cudzím telesám dostať sa do mechanizmu zámku, čím zaručuje spoľahlivý výkon a pohodlnú obsluhu dverí;
     - západky vo viacerých variantoch blokovania okrem iného:
          · z troma automaticky zapadajúcimi sa jazýčkami a jednou patentnou vložkou - chránia neuralgické miesta pred vlámaním, stačí len domknúť dvere, aby sa samé automaticky zablokovali v troch miestach, zaisťujúc trvalý tlak krídla na rám, čím sa chránia dvere pred účinkami slnečného žiarenia,
          · z dvoma hákmi, blokujúcimi sa po prekrútení kľúčom a dvoma patentnými vložkami – zaručujú zvýšenú ochranu,
     - vysoká kvalita antikorózneho povlaku – zaručujúca trvácnosť a ideálny vzhľad dverí, strieborná farba kovania sa ideálne komponuje s každou farebnou verziou dverí.
» 3. PÁNT «
Špeciálne navrhnuté pánty vyhotovené s nemeckou precíznosťou a pozornosťou k detailu – vyznačujúce sa vysokou nosnosťou a možnosťou širokého nastavenia, poskytujú maximálny komfort a jednoduchosť použitia. Nerezové, odolné na trenie ložiskové čapy zabezpečujú správne fungovanie dverí po mnoho rokov.
» 4. KĽUČKA, GUĽA, DRŽADLO «
Elegantné, dokonale zladené sady kľučiek, gúľ a držadiel – zaručujú vzhľad a spôsob otvárania/zatvárania dverí prispôsobených požiadavkám a vkusu každého zo zákazníkov.
» 5. PRAH «
Hliníkový prah (nízky alebo vysoký) s prerušeným tepelným mostom – eliminuje úkaz tepelného mostíka, chrániac pred zbytočnou stratou tepla a zaručujúci plynulý prechod navonok.

» 6. DIZAJN A ĽUBOVOĽNÝ ROZMER «
Jedinečný vzhľad zaručuje dverové vyplnenie a panely z kolekcie vyplnení Rofex/Rodenberg (bohatý výber ponad 400 modelov) alebo vlastných návrhov EUROCOLOR – zaručujúcich vysokú energetickú úsporu a prestížny vzhľad.
» 7. RÁMIK «
V súboroch je použitý patentovaný rámik " Super Spacer " zo špeciálnej polymérovej hmoty – garantujúci o 15% viac tepla, do 2dB redukujúci dodatočne hluk, do 70% znižujúci kondenzáciu vlhkosti, do 20 rokov zvyšujúci životnosť skla.
» 8. FAREBNÉ PREVEDENIE «
Štandard: biely. Niekoľko farebných verzií fóliovaných jednostranne a obojstranne podľa palety farieb EUROCOLOR.
» 9. PARAMETRE «
Dokonalý koeficient Ud, nižšie než 0,8 W/m2K, v závislosti od použitej triedy profilov, tak vo vyplnení ako aj v súboroch skiel.
» 10. ZÁRUKA «
Dvere biele a farebné: 3 roky.
Pre dverové vyplnenia Rodenberg do 10 rokov záruka.
Podmienky v súlade so záručným listom EUROCOLOR.
» 11. UNIKÁTNE VLASTNOSTI «
     - dvere zo skleneného vlákna na základe hmoty RAU-FIPRO® s estetikou dreva, úžitkové prednosti, odolnosť hmoty ako aj pevnosť ocele;
     - oceľové zosilnenia so zväčšenými rozmermi a veľmi dobrými statickými vlastnosťami, ako aj zvariteľné rohové spojky – garantujúce vysokú stabilitu a trvácnosť celej konštrukcie;
     - ľubovoľné spojenie tvaru, veľkosti a farby - výroba dverí vo všetkých rozmeroch (jednokrídlové, dvojkrídlové, s hornými svetlíkmi, s dolnými svetlíkmi), farebné prevedenie v súlade s farbou okna, prispôsobené k individuálnym požiadavkám zákazníka.

Nájdete nás